Čo Vám ponúkame:

Grafika

Naše dlhoročné vedomosti a skúsenosti v grafickom dizajne, tvorbe kreatívnych návrhov, dtp, či príprave tlačových podkladov radi využijeme pri realizácii Vašej reklamnej kampane.

  • Na osobnom stretnutí sa oboznámime s Vašimi predstavami a požiadavky a na ich základe navrhneme najvhodnejšie grafické stvárnenie, formu, materiál a technológiu spracovania s ohľadom na výšku vyčlenených financií.  
  • Predložíme Vám niekoľko grafických návrhov od rôznych autorov, každý v niekoľkých modifikáciách. Vami vybraný „víťazný“ návrh budeme podľa Vašich pripomienok ďalej upravovať príp. kombinovať s ostanými dovtedy, kým nedosiahneme dizajn, s ktorým budete 100 %-ne stotožnení.    
    Tým je garantovaná spokojnosť aj tých klientov, ktorí sú od nás vzdialení stovky kilometrov a nemajú chuť tráviť svoj drahocenný čas vysedávaním pri grafikovi.  
  • Takto odsúhlasený grafický návrh poputuje do tlače alebo na web.  

Chcete v reklamnej kampani či už printovej alebo internetovej použiť fotky? Základné pravidlo je, že musia byť kvalitné. Ponúkame Vám profesionálne nafotenie produktov, budov, výrobných procesov či zariadení. Vytvoríme Vám archív kvalitných fotografií, ktoré môžete použiť pre akékoľvek reklamné účely.

Tlač

Vytvorenú grafiku môžete u nás realizovať v tlači. V závislosti od požadovaného počtu výtlačkov (nákladu) a účelu použitia Vám navrhneme najvhodnejší materiál a druh tlače - ofsetovú, digitálnu alebo veľkoplošnú. Pre firemné prospekty a katalógy kvalitnú hárkovú tlač. V prípade veľkých nákladov rotačnú a naopak v prípade malých nákladov digitálnu tlač, ktorá sa v dnešnej dobe farebnosťou aj rozlíšením vyrovná a niekedy dokonca kvalitatívne aj prevyšuje ofsetovú tlač. V rámci veľkoplošnej tlače Vám vieme potlačiť takmer všetko. Bannerové plachty sú samozrejmosťou. My Vám ale dokážeme potlačiť všetko, čo nemá mastný povrch a nie je hrubšie ako 5 cm až do šírky 3,2 m. Napr. dvere, dosku, platňu z umelej hmoty a pod. Pri potlači reklamných predmetov a textilu využívame sieťotlač, tampónovú tlač a flexotlač.

Reklamné predmety

Súčasťou obchodnej politiky firmy by mala byť aj schopnosť oceniť vernosť odberateľov a poďakovať za spoluprácu. A to nielen slovom ale aj originálnym darčekom. U nás si vyberiete zo širokej katalógovej ponuky kvalitných reklamných predmetov.

Zaujať niečím novým je občas ťažké. Medzi nevšedné reklamné predmety patria puzzle, ktoré Vám vieme dodať za veľmi zaujímavé ceny už od 1 ks s rozmerom 68 x 93 cm v TOP kvalite, akú poznáte zo špecializovaných predajní.
Firemný kalendár s fotkami Vašich produktov je vždy originál, ktorý inde nenájdete a my Vám ho vyrobíme aj v malom náklade.

PPC reklamná kampaň

Internet už dávno neslúži len zábave. Je predovšetkým nekonečným zdrojom informácií.  Ako sa v nich nestratiť? V rámci vyhľadávača Google a jeho partnerov Vám budeme riadiť a spravovať PPC kampaň v textovej aj obrazovej forme. Takto sa o Vás dozvedia užívatelia Google, ale aj Youtube a všetkých jeho partnerských portálov počnúc Novým časom a končiac Bazošom. Všetko záleží od Vašich požiadaviek. Vy sami sa rozhodnete, či chcete na kampaň minúť mesačne 30 alebo 1000 €. Ovládame mechanizmy Google a v súčinnosti s ich aplikáciami Vám urobíme kompletnú analýzu web-stránky, odstránime jej slabiny, prípadne vytvorime úplne novú tak, aby sa zobrazovala na popredných miestach vyhľadávačov a aby sme zvýšili jej návštevnosť. Kvalitná web-stránka má nielen informovať, ale aj podporovať predaj a identitu firmy.